У Томинобалківській школі провели тренування з ліквідації умовної пожежі та евакуаціїї

Сьогодні, 31 січня,  у Томинобалківському ЗПЗСО проведено тренування з відпрацюванням дій на випадок пожежі за темою: «Евакуація персоналу, учасників освітнього процесу і гасіння умовної пожежі».

Для імітування умовної пожежі, оголошення ввідних для персоналу, вжиття заходів щодо попередження помилкових дій будь-якого учасника тренування, які можуть призвести до нещасного випадку, аварії, пошкодження обладнання або порушення технологічного процесу, запрошено посередників, працівників Другої Державної пожежної рятувальної частини в Білозерському районі.

Адміністрація та учні вдячні за сприяння у проведенні тренувань начальнику Державної служби України з надзвичайних ситуацій Білозерського районного сектору Фоміну Є.М. та заступнику начальника Другої Державної пожежної рятувальної частини капітану служби цивільного захисту Самойленку А.І.