Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформаційне повідомлення

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту нерухомості

Об’єкт нерухомого майна : білборд металевий 2007 р. введення в експлуатацію,  інвентариний номер 10900001, первинна вартість  1100,0 грн, розташованого в смт Білозерка,  Білозерського району Херсонської області,  по вул. Свободи, навпроти будинку № 26.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для передачі в оренду.

Дата оцінки: 15-ти денний термін з моменту визначення  суб’єкта оціночної діяльності.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Білозерська селищна рада Херсонської області.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018 №47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за №198/31650.

До участі в конкурсі по оцінці об’єктів допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі». Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років за напрямом 1.«Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізаціями в межах цього напряму 1.1.«Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3 – 5 до Положення формами.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії разом із супровідним листом.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Очікувана  ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 1,5 тис. грн.

Місце знаходження комісії та робочої групи: смт Білозерка ,Білозерського району Херсонської обл. вул. Свободи,  83.

Кінцевий термін подання конкурсної документації  25 січня 2020 року  до 15 год. 00 хв.

Конкурс відбудеться   27 січня 2020 року о 10.00 год. за адресою: смт. Білозерка, Білозерського району Херсонськоїобласті вул. Свободи 83.

Юридичний відділ Білозерської селищної ради

Інші новини