Привітання селищного голови Антоніни Чередник з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні мешканці Білозерської громади!

Від імені виконавчого комітету, депутатів Білозерської селищної ради та особисто від себе щиросердечно вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Нехай сяйво Різдвяної зірки проникає до глибини ваших сердець і наповнює їх вірою і добром, щедрі святкові дні дарують вам радість дружніх зустрічей, любов і благодать, мир та злагоду! Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, у домівку прийдуть  святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день.

Впевнена, що завдяки спільним зусиллям 2020 рік стане для нас усіх роком добрих змін, втіленням найкращих прагнень, масштабних звершень в ім’я Білозерської громади та України!

Бажаю в новому році міцного здоров’я, щастя, успіхів, невичерпного джерела натхнення та всіляких гараздів!

З повагою Білозерський селищний голова Антоніна Чередник