Відділ ЦНАП селищної ради: працюємо за європейськими стандартами!

20 грудня 2019 року працівники відділу Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Білозерської селищної ради  отримали сертифікати про проходження навчального тренінгу в рамках Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».

Підтримка європейської Програми продовжується,  і найближчим часом ЦНАП отримає доступ до сучасного програмного комплексу для автоматизації роботи – «Вулик», розробленого проектом EGOV4UKRAINE, в рамках «U-LEAD з Європою». Всі співробітники пройдуть навчання по роботі з «Вуликом».

Наша спільна з міжнародними партнерами мета – зробити адміністративну послугу сучасним сервісом, зручним, швидким, прозорим і доступним абсолютно для всіх, незалежно від місця проживання”, – прокоментувала відкриття ЦНАПу начальник відділу Ірина Гребенюк.

Відділ ЦНАП селищної ради надає мешканцям громади та району 135 адміністративних послуг, серед яких реєстрація майна, реєстрація бізнесу, реєстрація місця проживання, реєстрація земельних ділянок, соціальні та нотаріальні послуги тощо.

Завдяки підтримці Програми «U-LEAD з Європою» у Білозерському відділі ЦНАП функціонує 7 робочих місць, кожне з яких обладнано сучасною IT-технікою та меблями. Окрім цього, по два віддалених місця створено в старостинських округах (Надеждівка та Томина Балка). В рамках програми «U-LEAD з Європою» Центр отримав меблі, обладнання, інформаційні таблички та вивіски для ЦНАП. У приміщенні центру функціонує місце для дитячого куточка, обладнана зона очікування. За кошти місцевого бюджету проведено капітальний ремонт приміщення та облаштування відділу ЦНАП для потреб людей з інвалідністю.