Відбулось засідання районної комісії щодо необхідності обов’язкових щеплень

27 грудня 2019 року в Білозерській райдержадміністрації відбулося засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були присутні голова селищної ради Антоніна Чередник та інспектор праці Сергій Шевейко. Основне питання, яке було розглянуто – це реалізація плану-графіку проведення додаткових заходів з посиленої імунізації керованих інфекцій.

Білозерська селищна рада та районна державна адміністрація звертаються до жителів району, громади, батьків неповнолітніх дітей: в інтересах здоров’я та життя потрібно провести необхідні щеплення, тим хто це ще не здійснив. У медичних  закладах району є всі вакцини, необхідні для обов’язкових щеплень, у тому числі – проти дифтерії.