У Томинобалківському ЗПЗСО провели Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства»

З метою привернення уваги здобувачів освіти до потреб подолання насильства, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, протидії торгівлі людьми з 25 листопада по 10 грудня 2019 року у Томинобалківському ЗПЗСО проведено Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства»,  протягом якої практичним психологом Толмач Д.І. організовано проведення відеолекторія для учнів 7 класу, під час якого діти дізналися про  види психологічного насилля, причини жорстокого поводження до дітей, наслідки сімейного насилля та як його зупинити. Соціальним педагогом Бевзенко Д.Ф. для учнів 5-6 класів організовано проведення кінолекторію «Що таке насилля? Як діяти, щоб не стати жертвою насилля». З учнями 7 класу проведено тренінг «Ми проти насилля». Також учні 6-7 класів брали активну участь у виставці малюнків «Зупинимо насилля». Класними керівниками 1-8 класів проведено години спілкування «Права свої знай – та про правила й обов’язки свої не забувай!». Вчителем історії та правознавства Ступніцькою С.В. у 9 класі проведено Всеукраїнський урок «Права людини з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини» та у 10-11 класах – урок-практикум «Європейський суд з прав людини. Борці за права людини». Учні 9-10 класів стали активними учасниками дискусії «Чи можна прожити без обов’язків?» Класоводи 1-4 класів підготували виставку «Права дитини в малюнках».

До 01 грудня, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом соціальним педагогом Бевзенко Д.Ф. разом з учнями 6 та 11 класів підготовлено загальношкільну лінійку «СНІД – загроза людству».

До 05 грудня, Міжнародного дня волонтера учні, їх батьки та вчителі стали учасниками благодійної акції по збору подарункців та речей, необхідних Херсонському будинку малютки.

Інші новини