Тиждень правових знань провели у Томинобалківській школі

З метою створення належних умов для набуття дітьми правових знань та навичок у їх застосуванні, захисту прав дитини і формування демократичних цінностей, підвищення рівня правової культури учнів, запобігання насильства та дискримінації у Томинобалківському ЗПЗСО проведено  Тижня правових знань, у ході якого  класними керівниками 1-8 класів проведено години спілкування «Права свої знай – та про правила й обов’язки свої не забувай!» та класними керівниками 10-11 класів – «Захист прав людини в Україні». Вчителем історії та правознавства Ступніцькою С.В. у 9 класі проведено Всеукраїнський урок «Права людини з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини» та у 10-11 класах – урок-практикум «Європейський суд з прав людини. Борці за права людини». Учні 9-10 класів стали активними учасниками дискусії «Чи можна прожити без обов’язків?» та  учні 8-11 класів слухачами лекції «Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх».

Класоводи 1-4 класів підготували виставку «Права дитини в малюнках». У правовій грі «У Королівстві Феміди» та дискусії «Чи можна прожити без обов’язків?» серед учнів 9-11 класів активними учасниками стали: Пшеничний Максим, Юкало Уляна, Коблєвська Алла, Бондаренко Дар’я, Катрич Маргарита, Самойленко Софія, Воєвуцька Ангеліна, Мимрук Данило, Дерваль Вероніка.

У грі «Правова еврика» брали участь учні 9-10 класів.

Соціальним педагогом Бевзенко Д.Ф. та практичним психологом Толмач Д.І. проведено заходи в рамках акції «16 днів проти насильства». Організовано  індивідуальну роботу з учнями, що стоять на внутрішкільному обліку.

Бібліотекарем закладу Козарик О.О. оформлено тематичну виставку юридичної літератури «Захисти свої права!»

Інші новини