Сьогодні відбулось засідання виконкому селищної ради

Сьогодні, 28 листопада, відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

Першим рішенням затвердили Програму соціально-економічного розвитку території Білозерської селищної ради та галузевих програм на 2020-2022 роки.

Заслухавши звіт про роботу МКП «Водограй» та КП «Веселка» за 9 місяців члени виконкому взяли інформацію до відома та зобов’язали директорів підприємств в разі зміни вимог законодавства до встановлення тарифів та зміни складових тарифів розробити та подати на затвердження економічно обґрунтовані тарифи на послуги, які вони надають. Окрім цього, з метою погашення дебіторської та кредиторської заборгованості, розробити план заходів та надати на розгляд до 11 грудня 2019 року.

Також члени виконкому вирішили утворити робочу групу з проведення оцінки потреб населення у соціальних послугах та розробці «Соціального паспорта Білозерської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Вже традиційно були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги на лікування та зубопротезування, впорядкування поштових адрес на території селищної ради і накладання адміністративних стягнень на порушників.

Найближчим часом всі рішення будуть оприлюднені на сайті селищної ради в розділі “Нормотворча діяльність”.