Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії із розробки розвитку проектів

Білозерська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії із розробки розвитку проектів Білозерської селищної ради на період декретної відпустки основного працівника.

Вимоги до кандидатів: вища економічна освіта; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 2 років, або стаж роботи за фахом не менше 3 років в інших сферах; вільне володіння українською мовою; володіння ПК.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  за адресою смт Білозерка вул. Свободи, 83 Білозерська селищна рада.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном 33818.