Запрошуємо сільгоспвиробників громади взяти участь у семінарі, який відбудеться 3 грудня у Херсоні

📌Інформація для сільгоспвиробників❗️

3 грудня 2019 року у м. Херсон о 11:00 год. в конференц-залі «Конгрес» (вул. Ярослава Мудрого,7), за підтримки Департаменту агропромислового розвитку, представниками юридичної компанії «Армада» проводитиметься семінар для сільгоспвиробників Херсонщини.

Під час вказаного заходу обговорюватимуться теми щодо ліцензування та отримання дозвільної документації для зберігання та реалізації паливо-мастильних матеріалів;
реєстрація акцизних складів;
скасування мораторію на продаж землі: перспективні та проблемні питання;
захист бізнесу від рейдерів: найпоширеніші схеми та дієві інструменти захисту бізнесу.

Запрошуємо сільгоспвиробників Білозерської громади взяти участь у заході. Для реєстрації потрібно надати Департаменту агропромислового розвитку ПІБ та контактні дані учасника на електрону пошту:
📧 guapr@ukr.net або за тел. ☎️42-27-62