У ЗПЗСО №2 відзначили День Гідності і Свободи 

Майдан жив своїм життям. Хтось вартував, хтось рубав дрова, жінки готували в величезних казанах смачну їжу, а симпатичні дівчата розносили чай. Щогодини, як було заведено на майдані, співали гімн і молилися. Ніхто не знав, що принесе завтрашній день. Завтра могло і не настати. Всі спішили жити сьогодні.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробили цілих дві революції –Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-2014  року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли її громадяни продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

21 листопада 2019 року  в Білозерському закладі повної загальної середньої освіти №2 імені Б. Хмельницького відзначали День Гідності і Свободи  під гаслом «З Україною в серці».

Учителем технологій Феніною О.А. та педагогом організатором дитячого колективу була підготовлена фото-зона «Ми за мир». Учні 10 класу підготували літературно-музичну композицію «Україна – територія гідності та свободи». Учні 11 класу підготували флеш-моб «Ми хочемо миру!».

Учні четвертих класів взяли участь у селищному заході.

Вихованці закладу достойно відсвяткували День Гідності та Свободи.

Заступник директора з виховної роботи Ковязіна О.О.

Інші новини