В Білозерській громаді привітали з професійним святом працівників культури та майстрів народних мистецтв

9 листопада Україна відзначає День працівників культури та майстрів народних мистецтв.

Напередодні свята, сьогодні, 8 листопада у Білозерській громаді привітали зі святом та нагородили грамотами працівників культури. Продовжились урочистості святковим концертом в обласному «Палаці молоді і студентів».

«Щиро вітаю Вас із професійним святом! – говорить селищний голова Антоніна Чередник. – Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте Білозерську громаду, примножуєте її успіхи і досягнення. Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!»

Грамотами селищного голови за вагомий внесок у розвиток культури громади, активну культурно-мистецьку діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджені:

• Рудик Світлана Василівна, директор КЗ «Черешенський сільський клуб»
  • Лубковька Катерина Сергіївна, директор КЗ «Новодмитрівський сільський клуб ім. М. Вербицького»
  • Вдовиченко Алла Миколаївна, директор КЗ «Надеждівський сільський будинок культури», учасниця гурту «Файні дівчата»
  • Андрійчук Лілія Іванівна, завідуюча КЗ «Надеждівська сільська бібліотека», учасниця гурту «Файні дівчата»
  • Купріянова Вікторія Володимирівна, учасниця гурту «Файні дівчата»
  • Бринько Інна Дмитрівна, учасниця гурту «Файні дівчата»
  • Муха Марина Олександрівна, учасниця гурту «Файні дівчата»
  • Стенгецька Людмила Дмитрівна, учасниця гурту «Мелодії душі»