30 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради

30 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради на якому було розглянуто 15 питань.

Члени виконкому розглянули та погодили звіт про виконання селищного бюджету Білозерської селищної ради за 9 місяців 2019 року і подали його на розгляд чергової сесії селищної ради. Крім того був схвалений прогноз бюджету селищної ради на 2021-2022 року та поданий на розгляд ради. А з 01 січня 2020 року набере чинності рішення «Про бюджет Білозерської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

В ході засідання члени виконкому заслухали звіт директора КП «Надія» (Надеждівка) Пономаренко А.В. Наступним рішенням стало корегування тарифів КП «Надія» на централізоване водопостачання, а саме:

  • населення у розмірі – 12,40грн., за 1 м(без ПДВ);
  • бюджетні установи у розмірі – 13,50грн., за 1 м(без ПДВ);
  • інші споживачі у розмірі – 18,90грн., за 1 м3 (без ПДВ).

Нові тарифи почнуть діяти з 18 листопада.

Також присутні внесли зміни до рішення №41 від 27 квітня 2018 року «Про поточні індивідуальні технологічні нормативи використання води на 2018 рік.

Традиційно вирішено надати матеріальну допомогу на лікування, зубопротезування, накладання адміністративних стягнення на порушників та прийняття рішення про впорядкування поштових адрес на території селищної ради.

В ході засідання селищний голова нагородила грамотою директора МКП «Водограй» Ірину Грозу та колектив комунального підприємства за І місце у Національному бізнес-рейтингу серед суб’єктів господарювання Херсонської області у номінації «Ділова активність»; високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток комунального підприємства, сумлінну працю на користь громади. Також грамотою нагороджена викладач по класу фортепіано Білозерської мистецької школи Олена Дарчич за високий професіоналізм та підготовку переможця V Міжнародного фестивалю конкурсу «Musical Universe».

Окрім цього, члени виконкому затвердили висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав, батьків, які не виконують батьківських обов’язків та надали висновок Білозерському районному суду.

Також були розглянуті питання «Про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку в якому зареєстровані діти» та «Про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку на ім’я дитини та в якому зареєстровані діти».

На сам кінець присутні прийняли рішення про порядок денний наступного засідання виконавчого комітету.

Інші новини