По вулиці Дмитра Яворницького збудують новий водогін!

У Білозерці дуже гостро стоїть проблема водогону. Труби системи водопостачання не змінювалися з 80-х років минулого сторіччя. Щоб повністю замінити водогін потрібні мільйони гривень. Спеціалісти селищної ради працюють в цьому напрямку та шукають можливість залучення коштів для реалізації даного проекту. І в нас є перша чудова новина.

8 жовтня селищний голова Антоніна Чередник та директор МКП «Водограй» Ірина Гроза презентували на конкурсі проектів розвитку громад, який проходив в Херсонській обласній раді, проект по капітальному ремонту – заміна водопровідної мережі вулиці Д. Яворницького у Білозерці. Конкурсна комісія підтримала проект Білозерської громади, і на його реалізацію, у 2020 році, буде виділено 500 тис.грн. з обласного бюджету у співфінансуванні з селищною радою та МКП «Водограй». Тож зовсім скоро вулиця Д. Яворницького буде оснащена новим водогоном і пожежним гідрантом.

Нагадуємо, що в минулому році проект Білозерської громади «Капітальний ремонт водозабірних свердловин №1-47 та №1-201 по вулиці Соборній та провулку Харченка з заміною технологічного устаткування» також здобув перемогу в аналогічному конкурсі.