Увага! Розпочато збір пропозицій до бюджету громади на 2020 рік

Шановні жителі Білозерської громади!

Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика та ваші пропозиції. Також це можуть бути вже підготовлені проекти в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень сільської влади, чітко та конкретно сформульовані.

Свої пропозиції надавайте в електронній формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEHHHNeIJjTN0zQHTL1nwkIbCxoK47WPMUwvpwcyrOVURe0Q/viewform

Окрім цього, свої пропозиції ви зможете надати у письмовій формі під час вуличної акції “Впливай на бюджет своєї громади“ , яка відбудеться 16 жовтня 2019 року у Білозерці, по вулиці Свободи, біля центрального фонтану. Організатори заходи громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку “

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані для врахування при підготовці проекту бюджету Білозерської селищної ради на 2020 рік, а також оприлюднені. Тож, долучайтесь до подання пропозицій та самостійно визначайте, на що саме варто спрямувати частину бюджетних коштів.

Інші новини