Вітаємо працівників освіти з Днем вчителя!

В першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти – День вчителя!

Так склалось символічно, що це свято відзначається саме восени, коли гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами.

Дорогі працівники освіти! Вітаю Вас з вашим професійним святом. За покликом серця ви обрали благородну, потрібну і дуже відповідальну професійну стезю – педагогічну. Вчити дітей – це не просто ваша робота, це стиль життя. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!

Бажаю вам, дорогі працівники освіти, незгасимої енергії, нових здобутків та перемог! Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття.

З повагою голова селищної ради                                                                                                                             А.І. Чередник