У Білозерській громаді привітали зі святом людей поважного віку

1 жовтня весь світ святкує Міжнародний день людей похилого віку. З приводу свята Білозерська селищна рада придбала 26 продовольчих наборів.  Депутати Білозерської громади вручили набори жителям похилого віку на своєму виборчому окрузі. Один із наборів вручила селищний голова Антоніна Чередник.

«Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, – наголосила Антоніна Чередник. – Їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Бажаю довгих років життя, міцного здоров’я та мирного неба над головою».

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку.