В селищній раді розпочався тренінг по проекту «Фаза впровадження напрямку з покращення якості адміністративних послуг для населення»

Сьогодні, 9 вересня, в рамках проекту Програми «U-LEAD з Європою» «Фаза впровадження напрямку з покращення якості адміністративних послуг для населення» в приміщенні Білозерської селищної ради розпочався тренінг за участі адміністраторів відділу ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг. Тренінг проходитиме на протязі 4 днів. Спікер даного заходу – начальник управління ЦНАП у місті Суми Алла Стрижова.

Основні питання, що обговорювались – це «Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень  у сфері надання адміністративних послуг», «Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання», «Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг».