Запуск проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень»

Шановні  Голови ОСББ!

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» , що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні. У цьому контексті ЄС спільно з урядом Німеччини підтримує Фонд енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України.

Гранти Фонду енергоефективності надаються ОСББ на безповоротній основі та можуть покривати до 70% вартості енергоефективних проектів  багатоквартирних будинках. Це включає додатковий грант у розмірі 20% для перших 300 заявок ОСББ.

Більше інформації за посиленням:

Звертайтесь до Білозерської селищної ради за адресою смт Білозерка вул. Свободи, 83.