31 липня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради. Члени виконкому розглянули 9 питань

На початку засідання заступник селищного голови Олександр Піскун відзвітував про виконання Програми соціально-економічного розвитку території Білозерської селищної ради (смт Білозерка, с. Розлив, с. Черешеньки, с. Томина Балка, с. Новодмитрівка, с. Надеждівка, с. Зорівка, с. Знам’нка) та галузевих програм на 2019 рік. Члени виконкому погодили звіт та вирішили подати його на розгляд чергової сесії селищної ради.

Наступними питаннями йшли звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2019 року, матеріальна допомога громадянам, облаштування об’єктів благоустрою, впорядкування поштових адрес, про накладання адміністративних стягнень на порушників та затвердження проектно-кошторисної документації. Всі питання були розглянуті і по ним прийняті відповідні рішення.