ІНФОРМАЦІЯ для пільгової категорії населення Білозерської ОТГ

ІНФОРМАЦІЯ

для пільгової категорії населення Білозерської об’єднанної територіальної громади

Якщо Ви перебуваєте на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги то просимо Вас особисто  звернутись за місцем проживання до адміністратора відділу ЦНАП відповідного Старостинського округу або до відділу з питань соціальної роботи та надання соціальних послуг за адресою смт.Білозерка, вул. Свободи, буд. 83 з оригіналами документів: паспорту, ідентифікаційного номера, пільгового посвідчення. При собі мати номер особистого контактного телефону з метою збору інформації даних для здійснення монетизації пільг через управління соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації.