Працівники бюджетних установ зафарбували хуліганські написи “За Опанащенко”

Пам’ятаєте як напередодні позачергових виборів до Верховної Ради невідомі обмалювали стіни шкіл, сільських рад, паркани та зупинки в Білозерській громаді написами «За Опанащенко»? Так і невідомо хто це були, чи то агітатори кандидата, чи то провокатори, але факт залишається фактом.

Відповідь Михайла Опанащенка не залишила на себе чекати. Він записав відеозвернення де сказав, що це провокація проти нього і він за власний кошт відновить понівечені написами стіни. Але як відомо, Михайло Опанащенко до Верховної Ради не пройшов і обіцянку свою, напевно, забув.

Всі написи були зафарбовані працівниками бюджетних установ за кошти органів місцевого самоврядування.От і довіряй після цього випадку кандидатам в народні депутати.