Огляд 12 туру БФЛ: Дніпро вступає в боротьбу за чемпіонство, Іскра зазнає поразки від Бригантини

Білозерська Іскра приймала вдома лідера чемпіонату станіславську Бригантину. Перші 20 хвилин була рівна гра з невеликою перевагою білозерчан, але клас суперника дав про себе знати і відкрили рахунок саме станіславці. Незадовго до кінця першого тайму Бригантина подвоїла рахунок. У другому таймі стався розгром 3:0. Іскра спромоглася забити гол престижу, але на більше хлопців не вистачило. Бригантина спокійно, на класі, довела матч до перемоги 3:1.

Центральний матч туру відбувся у Велетенському, де місцеве Дніпро приймало другу команду чемпіонату дар‘ївське Динамо. Велетенці здобули напружену перемогу 2:1 і тепер відстають від Динамо на три очки, маючи гру в запасі. Справжньою гольовою феєрією закінчився матч в Музиківці. Місцевий Зеніт та Комета (Благодатне) забили один одному по 5 м’ячів. У підсумку – нічия 5:5. Микільский Темп розписав гольову нічию 1:1 на виїзді з киселівським Промінем. У матчі аутсайдерів широкобалківська Атлантика на останніх хвилинах вирвала перемогу у токарівського Дніпра 1:0. Надеждівський Колос не зміг зібрати гравців на гру з дніпровським Гроно. Колосу буде присуджена технічна поразка 0:3.

У останньому турі першого кола 21 липня зіграють: “Темп” – “Дніпро Т”, “Бригантина” – “Промінь”, “Комета” – “Іскра”, “Динамо” – “Зеніт”, “Гроно” – “Дніпро В”, “Цареводар” – “Колос”.