Білозерська Іскра осоромилась у Микільському

Білозерська Іскра зазнала ганебної поразки у Микільському. Місцевий Темп відправив у ворота білозерчан 5 сухих м’ячів. Слід зазначити, що Іскра грала без основного голкіпера, але це її ніяк не виправдовує. Тренерському штабу потрібно переглянути відношення до матчів деяких гравців, а можливо і попрощатись з тими футболістами для кого футболка Іскри нічого не варта. Червоно-сині кольори повинні одягати ті гравці, які будуть захищати честь нашого селища, а не відбувати номер на полі.

Станіславська Бригантина познущалась на музиківським Зенітом 6:0 і продовжує очолювати турнірну таблицю. В спину лідеру дихає дар’ївське Динамо, яке перемогло надеждівський Колос 4:2. Діючий чемпіон дніпровське Гроно здолало правдинський Цареводар 5:2 і посідає 3 місце в чемпіонаті. Першу перемогу у цьому році здобула широкобалківська Атлантика, перемігши киселівський Промінь з мінімальним рахунком 2:1. Єдиною нічиєю в турі закінчився матч між Кометою (Благодатне) та Дніпро (Велетенське) 2:2.

У 12 турі зустрінуться: “Колос” – “Гроно”,”Дніпро В” – “Динамо”, “Зеніт” – “Комета”, “Іскра” – “Бригантина”, “Промінь” – “Темп”, “Дніпро Т” – “Атлантика”.

Інші новини