У Білозерці гучно та весело відсвяткували Івана Купала

У Білозерці вже стало доброю традицією щорічно святкувати День Івана Купала. Урочисте дійство відбулось на березі озера Біле 6 липня. Про організацію свята подбала Білозерська селищна рада.

На початку заходу всіх учасників дійства привітала зі святом селищний голова Антоніна Чередник.

О 18.00 розпочалась виставка і майстер-клласи від народних майстрів. В цей же час працювали батут та карусель. Тож малеча не сумувала. Всі гості свята мали змогу подивитися на вистави, насолодитися музикою, піснями та поласувати смачною їжею на селищному пляжі. Також організатори свята подбали про цікаві конкурси: перетягування канату, надування кульок та інші. Красуні-дівчата змагались у конкурсі «Найкращий віночок». На всіх учасників чекали подарунки від селищної ради.

Цей день завжди був пов’язаний з містичними прикметами й таємними обрядами. Святкування відбулось за традиціями наших предків. Дівчата плели вінки та пускали їх на воду. Після запускання вінків хлопці розпалили купальське багаття, через яке стрибали всі охочі. Не обійшлось і без Водяника, який розважав гостей свята. Після закінчення концертної програми на березі озера до самої ночі лунала святкова дискотека.