Білозерський хореографічний колектив «Ener GO» гідно виступив на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «Чорноморський ЗОРЕПАД»

29 червня хореографічний колектив «Ener GO» Білозерського РБК прийняв участь у IV Всеукраїнському фестивалі – конкурсі мистецтв «Чорноморський ЗОРЕПАД» в місті Скадовськ. В конкурсі змагались колективи зі Львова, Іванно – Франківська, Каланчака, Голої Пристані, Херсона та Скадовська.

Колектив будинку культури представив себе у двох вікових категоріях та зайняв два третіх місця у номінації «Хореографічне мистецтво в жанрі «Сучасна хореографія». Керівник ансамблю Інна Рижкова нагороджена Подякою «За значний внесок у розвиток, популяризацію аматорського хореографічного мистецтва і естетичне виховання дітей та молоді».

«Від себе особисто, дітей та батьків колективу, – говорить Інна Рижкова, – хотілося б подякувати за моральну та матеріальну підтримку голові громадської організації ветеранів АТО «Українська єдність» Кравцю Ігорю Анатольовичу та голові Білозерської об’єднаної територіальної громади Чередник Антоніні Іванівні».

Колектив Білозерської селищної ради вітає «Ener GO» з гідним виступом на фестивалі та бажає юним танцюристам, їх керівнику творчої наснаги та майбутніх перемог.