Інформація для осіб, що мають право на пільгове перевезення

УВАГА❗️

Про внесення змін до рішення 4 сесії селищної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року №.42/269 Про затвердження Порядку перевезення пільгових категорій громадян Білозерської селищної ради автомобільним транспортом приміського сполучення:

Для отримання талонів особи, що мають право на пільгове перевезення згідно з чинним законодавством, особисто, звертаються до селищної ради; мешканці сіл об’єднаної громади – до уповноважених осіб селищної ради за місцем проживання, та надають: паспорт; реєстраційний номер облікової картки платника податків; документ, що посвідчує право на пільги. Пенсіонери за віком та інваліди надають довідку про доходи за попередній місяць перед зверненням починаючи з 01 липня 2019 року.
У разі перевищення доходу величини податкової соціальної пільги (2690 грн. ) – талони на пільговий проїзд пенсіонерам за віком та інвалідам не видаються.