Вітаємо нову матір-героїню

Указом Президента України від 6 травня 2019 року №190/2019 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» десятеро жінок з різних куточків Херсонської області отримали новий почесний статус. Серед них і мешканка Білозерки Наталія Григорівна Щирська.

Уродженка Херсону разом з чоловіком В’ячеславом Олександровичем переїхали до Білозерки в 2003 році. На той час в них було четверо дітей. У Білозерці народився хлопчик Костянтин. Зараз йому 9 років. На жаль він людина з інвалідністю.

Найстаршому синові Олексію 30 років. Він працює разом з батьком –  займаються ремонтними роботами. Доньці Анастасії – 28, живе та працює в Миколаєві. Вона порадувала батьків онукою Емілією, яка вже перейшла у другий клас. Третій син Павло (21 рік) навчається в Кораблебудівному університеті у місті Херсоні. Четверта донька Єлизавета (19 років) навчається в Миколаївському Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, здобуває професію хірурга.

На запитання, як їй вдалося виховати п’ятеро дітей, щоб всі вони одержали освіту та знайшли своє належне місце в житті Наталія Григорівна лише посміхнулась. «Нічого б не вийшло без допомоги мого чоловіка», – говорить вона. – У вихованні дітей ми обоє брали безпосередню участь. А так, як ми віряни, то й дітей виховували по Божим законам».

Бажаємо Наталії Григорівні, як берегині сімейного вогнища, – довгих років життя, сімейного затишку та радості від дітей та онуків.

“Мати-героїня” – державна нагорода, якою президент щорічно відзначає жінок, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Також почесне звання отримують матері, які виховують усиновлених у вставленому законом порядку дітей.