Юні білозерські футболісти зустрілись із гравцем національної збірної України Олександром Караваєвим

19 червня у Херсоні на новому стадіоні школи №47 пройшов майстер-клас для юних футболістів міста та області. Його провів півзахисник луганської «Зорі» і національної збірної України Олександр Караваєв.

Долучилися до футбольного свята і юнаки з Білозерської громади, під керівництвом тренерів С.В. Самофалова та А.В. Діброви. Олександр Караваєв зіграв з малюками у футбол, показав їм вправні фінти та дав поради, як стати успішним футболістом. Крім того всі команди отримали подарунок від гравця збірної України, а саме, футбольні м’ячі. Після майстер-класу Олександр Караваєв сфотографувався зі всіма охочими та провів автограф-сесію.