На позачерговій сесії депутати затвердили перелік проектів, що реалізуватимуться за рахунок коштів інфраструктурної субвенції

На засіданні позачергової сесії Білозерської селищної ради, яке відбулось 11 червня, депутати затвердили перелік проектів, що реалізуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а саме:

1. Будівництво мереж вуличного освітлення вулиці Вишнева, вул. Нова в с.Надеждівка Білозерського району Херсонської області на суму 224,352 тис. грн.
  2. Будівництво мереж вуличного освітлення частково вул. Набережна, вул.Вінницька та вул.Миру в с. Надеждівка Білозерського  району Херсонської  області на суму 256,567тис. грн.
  3. Капітальний ремонт системи водопостачання вул.Робоча с.Томина Балка Білозерського району Херсонської області на суму 298,999тис. грн.
  4. Капітальний ремонт системи водопостачання від вул.Гагаріна до вагової с.Томина Балка Білозерського району Херсонської області на суму 208,003тис. грн.
  5. Капітальний ремонт частини перехрестя вул. Свободи та провулку Торгівельного (облаштування тротуарів) у смт Білозерка Білозерського району Херсонської області. на суму 280,000 тис. грн, в тому числі співфінансування за рахунок місцевого бюджету 0,621 тис.грн.;
  6. Капітальний ремонт частини провулку Лікарняного (облаштування тротуарів) у смт Білозерка Білозерського району Херсонської області на суму 290,000 тис. грн.
  7. Капітальний ремонт частини провулку Бузкового (облаштування тротуарів) у смт Білозерка Білозерського району Херсонської області в сумі 166,0 тис. грн.