Сьогодні відзначає День народження почесний мешканець Білозерської громади Андрій Гордєєв

Сьогодні, 13 червня, відзначає свій День народження почесний мешканець Білозерської громади Андрій Анатолійович Гордєєв!

Шановний Андрію Анатолійовичу! Від імені Білозерської об’єднаної територіальної громади вітаю Вас з Днем народження. Хочемо виразити слова подяки за всі ті добрі справи, які були Вами підтримані та втілені в життя – це кілометри нових доріг, реконструкції і капітальні ремонти водомереж, утеплення садочків,  шкіл та інші починання. Зроблено дуже багато!

Ви наш земляк та активний мешканець Білозерської громади! Бажаємо Вам успіхів в усіх починаннях, здоров’я та втілення в життя всіх Ваших мрій, терпіння, злагоди, натхнення, вірних та надійних друзів, сімейного благополуччя, многії літа з Богом в серці та вірою в свої сили. Залишайтесь таким яким Ви є: відповідальним, простим, щирим, впевненим та успішним.

З повагою селищний голова Антоніна Чередник