Селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста-фінансиста

Білозерська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста-фінансиста відділу фінансового та бухгалтерського обліку Білозерської селищної ради. Вимоги до кандидатів: базова вища економічна освіта; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом не менше 5 років в інших сферах; вільне володіння українською мовою; володіння ПК.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  за адресою смт Білозерка вул. Свободи, 83 Білозерська селищна рада.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном 33814.