Рій «Нащадки козаків» прийняв участь в обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»)

З 3 по 9 червня в селищі Лазурне Скадовського району на базі дитячого санаторію «Чайка» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» – 2019): Чорноморська Січ. У змаганнях прийняли участь 25 команд з Херсонської області.

Білозерську громаду представляв рій «Нащадки козаків» (5 хлопців та 3 дівчат) Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 2 ім. Б.Хмельницького. Наші юні козаки гідно змагалися та посіли ІІІ місце в конкурсі «Таборування». Окрім цього, в особистому заліку змагань «Чумацький шлях», ІІІ місце здобули Верестюк Анастасія та Синяк Наталія

Всі рої були нагороджені сертифікатами учасника ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» – 2019): Чорноморська Січ, а найголовніше, отримали неймовірний заряд позитивної енергії.