Про організацію і проведення відпочинку та оздоровлення учнів влітку 2019 року

Станом на 27 травня 2019 року на території Білозерської селищної ради проживає 1 625 дітей шкільного віку. У закладах загальної середньої освіти селищної ради навчається 1 588 дітей шкільного віку, із них:

– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 8 чол.;

– дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» – 51 чол.;

– дітей осіб, які є внутрішньо переміщеними особами – 11 чол.;

– дітей з інвалідністю – 18 чол.;

– дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 11 чол.;

– дітей з багатодітних сімей – 235 чол.;

– дітей з малозабезпечених сімей – 11 чол.;

– дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 140 чол.;

– талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних , всеукраїнських, обласних , міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій – 132 чол.;

– дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села – 225 чол.

Всього 842 дитини, які відносяться до категорійних груп.

Проведена робота щодо підготовки відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей до роботи у літній період 2019 року.

Видано розпорядження Білозерського селищного голови від 03 квітня 2019 року № 93-окмс «Про проведення перевірки підготовки відпочинкових  таборів з денним перебуванням дітей при закладах загальної середньої та позашкільної освіти Білозерської селищної ради до відпочинкової зміни 2019 року».

З 27 травня 2019 року розпочали діяльність шість відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей при закладах загальної середньої та позашкільної освіти Білозерської селищної ради, у яких відпочинком охоплено 500 дітей шкільного віку.

З бюджету селищної ради на організацію харчування у відпочинкових таборах з денним перебуванням дітей виділено 175 000 грн.

Вартість харчування на одного вихованця відпочинкового табору становить 25 грн. в день.

Для відпочинкових таборів, які функціонують при закладах загальної середньої та позашкільної освіти придбано:

– медикаменти на 3 087 грн.;

– дезінфікуючі на 4 816 грн.;

– миючі на 34 869 грн.

Проведена робота щодо направлення дітей на оздоровлення у ООГ «Дитячий оздоровчий табір ім. Ю.О. Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних організацій України».

На придбання путівок у заміський оздоровчий заклад з бюджету селищної ради виділено 100 000 грн.

Проводиться робота щодо направлення на оздоровлення до ПЗОтВ «Крилатий» дітей, батьки яких є учасником АТО.

Так у літній період на дітей даної категорії за кошти обласного бюджету планується виділення 30 путівок.

З 01 червня 2019 року на оздоровлення до ПЗОтВ «Крилатий» у І зміну їде 5 дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту В.С. Білоус