Юні вихованці ЦТДЮМ навчилися заробляти гроші

Відпочинковий табір з денним перебуванням «Нова хвиля пригод» при Центрі творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради під час своє роботи кожний день у таборі проводить масовий захід присвячений якійсь темі. От і 5 червня був не виняток, у нас пройшов «День Підприємця» під час якого діти придумували назви своїх магазинів та салонів, «реєструвалися», а потім почали надавати різноманітні послуги.

Вожаті загонів та гості,  які завітали до нас з відділу освіти, культури, молоді і спорту Білозерської селищної ради теж мали змогу  скористатися різноманітними послугами: купували безліч різного печива, тортиків, черешню, полуницю, відвідали масажний салон, салон татуювання і за все це всі розраховувалися  табірними грошима «позитивчиками», діти з захопленням працювали продавцями в магазинах, працівниками салонів краси, туристичних агентств  та багато іншого.

За табірні гроші, які діти заробили вони мають змогу на останній день  під час прогулянки на теплоході, коли буде проходити аукціон обміняти їх ні різноманітні подарунки. Бажаємо усім теплого, сонячного відпочинку.