Білозерська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

Білозерська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державний реєстратор Білозерської селищної ради. Вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, наявність сертифіката про підтвердження професійної компетенції у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та або/ у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань для здійснення функції державного реєстратора, вільне володіння державною мовою.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  за адресою смт Білозерка вул. Свободи, 83 Білозерська селищна рада.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків надається за телефоном 33814.