Презентація роботодавця – ефективний спосіб працевлаштування!

23 травня за ініціативи Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця –  агрофірми радгоспу «Білозерський».

Підприємство є одним із найбільших роботодавців у районі. Розташоване в с. Дніпровське Білозерського району, Херсонської області. Відвідувачі мали змогу почути історію створення агрофірми, яка існує вже 65 років. Успішно працює та розвивається за трьома напрямками: розсадництво, виноградарство, садівництво.

Учасниками заходу стали близько 80 шукачів роботи Білозерського, Голопристанського, Олешківського районів, м. Херсон та начальник взаємодії з роботодавцями Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Лєсна.  Презентацію розпочала директор Білозерської районної філії Херсонського ОЦЗ Олена Розсуждай, наголосивши на потребі в наймі працівників у сільськогосподарській сфері.

Начальники цехів садівництва і виноградарства Сергій Федорчук та Марина Ушакова розповіли присутнім про умови праці, норми робіт, проживання. Компанія впроваджує та використовує передові сучасні технології на рівні кращих світових зразків, що дає змогу бути конкурентоспроможним на ринку праці. Фруктові сади мають унікальну колекцію груш, яблунь, абрикосів, персиків, черешні. Щорічно цей асортимент оновлюється і поповнюється, але все це потребує дбайливих людських рук. Сьогодні підприємство має нагальну потребу у 150-ти працівниках, які будуть збирати врожай полуниці, черешні і т.д.

Презентація роботодавця пройшла інформативно. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на запитання. Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є результативною, адже зводить обидві сторони на одну площину. І роботодавці і шукачі можуть поспілкуватися і з’ясувати всі питання на місці.