Вихованці ЦТДЮМ перемогли на турнірі з Таеквон-до в Маріуполі

17-19 травня в Маріуполі відбувся Відкритий турнір з Таеквон-до ІТФ ” Сталевий Кулак”. В турнірі взяли участь більше 300 спорсменів, а саме: 3 команди з Маріуполя, 2 із Харківської області, команда із Запоріжжя та 2 команди з Херсонської області (Нова Каховка, та збірна Білозерщини).

Змагання проводилися з пяти дисциплін: туль, спаринг, самозахист, спецтехніка та силовий тест. Найкращий результат з силового тесту, серед юніорок 14-17 років, показала вихованець ЦТДЮМ Білозерської селищної ради Софія Самойленко.

Загалом вихованці ЦТДЮМ, у запеклій боротьбі, вибороли 12 призових місць: І місце – 3 призера, ІІ місце – 6, ІІІ місце – 3.

У підсумковому заліку команда Херсонської області зайняла 3-те загальнокомандне місце.

Щиро вітаємо всіх спортсменів, тренерів та батьків з перемогою.