Фієста в Буковелі

З 1 по 6 травня 2019 року у Західній Україні, а саме у курортному мальовничому містечку Буковель, проходив Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та мистецької творчості «BUKOVEL FEST».

15 вихованців Білозерської мистецької школи Білозерської селищної ради Херсонської області гідно представили на розгляд поважного журі (провідних фахівців народного та сучасного мистецтва) 6 конкурсних хореографічних постановок, за що отримали наступні нагороди:

III місце – молодша група (4-6 р.) – « Лялькова полька», «Ескімосики»;

II місце – середня група (8-10 р.) – «Гойда-гойда», «Пострибунчики»;

II місце – старша група (11-14 р.) – «Молитва за сина», «Мій капітан».

Більш ніж 800 учасників з усіх куточків України змагались у запеклій боротьбі 2 дні у своїх категоріях та номінаціях.

Конкурс конкурсом, але у вихованців Фієсти, батьків, що їх супроводжували та керівника Горєєвої Ірини Юріївни ще був час і на відпочинок.

Гори, ліси, неймовірна та вражаюча атмосфера, цікаві знайомства, незабутні позитивні емоції, все це назавжди залишиться у пам’яті дітей та дорослих.