У Білозерці відзначили День Перемоги!

9 травня, з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Білозерці пройшли урочисті заходи.

Урочистості відбулися біля Алея Слави, де проходив святковий концерт. Зі словами вітання до ветеранів звернулись голова Білозерської селищної ради Антоніна Чередник, голова райдержадміністрації Віктор Романов, голова районної ради Аліна Науменко, голова районної ветеранської організації Клавдія Бекряєва, Білозерський районний військовий комісар Валерій Шавурський та учасник бойових дій у Другій світовій війні Олександр Іванович Шевцов.

Загиблих героїв громадськість вшанувала хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели загиблих воїнів та Вічного вогню. Протягом урочистих заходів у центральному парку працювали розважальні станції, дитячі майданчики та батути. Крім того, вихованці ЦТДЮМ представили глядачам показові виступи, зокрема, гуртки картингу продемонстрували вміння швидкісного водіння, а гурток таеквондо – бійцівські вміння.

Після концерту на всіх бажаючих чекала смачна каша.