Дмитро Бутрій та Андрій Гордєєв подарували командам БФЛ футбольні м’ячі

9 травня на футбольному турнірі в Білозерці, приуроченому до Дня Перемоги, т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій та голова ХОФФ Андрій Гордєєв подарували командам Білозерської БФЛ футбольні м’ячі. Окрім них, серед почесних гостей футбольного дійства були селищний голова Антоніна Чередник, обласний депутат Юрій Сидорець, депутат селищної ради Іван Литвиненко, заступник селищного голови Олександр Піскун та секретар ради Євген Шепель.

У турнірі брали участь 4 команди: Білозерка, Дніпровське, Велетенське та Станіслав. В першому півфіналі команда з Велетня лише у серії пенальті здолала господарів. Другого фіналіста також виявили в серії пенальті, де команда з Дніпровського перемогла Станіслав. В матчі за 3 місце Білозерка поступилась Станіславу 1:3. Єдиний м’яч в господарів забив Сергій Шевейко. Чемпіоном турніру стала команда з Велетенського, яка забила переможний м’яч у ворота Станіслава, вже у доданий арбітром час.

Всі учасники змагань отримали від федерації БФЛ подарунки.