ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ Й ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Щиро вітаємо ветеранів Другої світової війни та всіх громадян України зі світлим і радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками!

Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Не забуваємо й про подвиги тих, хто здобував перемогу в тилу та відбудовував з попелу та руїн господарство. Пам’ять про їх самовіддану працю зберігають нові покоління українців.

Серед мільйонів тих, хто йшов дорогами тієї кривавої війни, були й мешканці Білозерської громади, які на радість, і досі живуть на Білозерщині:

Учасники бойових дій у роки Другої світової війни

• Колощук Лідія Матвіївна (смт. Білозерка);
  • Шевцов Олександр Іванович (с. Томина Балка);

Колишні неповнолітні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тривання, а також діти, які народилися у зазначених місцях примусового тривання їх батьків

• Кирилюк Галина Василівна (смт. Білозерка);
  • Коломієць Віра Василівна (смт. Білозерка);
  • Маснюк Валентина Григорівна (смт. Білозерка);
  • Музика Ніна Василівна (смт. Білозерка);
  • Піскун Марія Михайлівна (смт. Білозерка);
  • Піскун Олександра Миколаївна (смт. Білозерка);
  • Щербина Василь Антонович (смт. Білозерка);
  • Капустнікова Ганна Володимирівна (с. Томина Балка);
  • Шпак Віра Олексіївна (с. Томина Балка);
  • Ткачук Ганна Іванівна (с. Зорівка).

Дорогі ветерани, дозвольте низько вклонитися Вам та привітати із знаменним Днем Перемоги. Нехай міцнішає з роками Ваше здоров’я та завжди будуть поруч святковий настрій, добробут і родинна злагода.

З повагою селищний голова Антоніна Чередник, депутати та виконавчий комітет Білозерської селищної ради