Білозерська мистецька школа провела масштабний концерт в РБК

25 квітня в РБК пройшов звітний концерт Білозерської мистецької школи. Вихованці та вчителі підготували найкращі номери за рік, серед яких були вокальні, хореографічні та музичні постановки.

Селищний голова Антоніна Чередник відзначила культурну цінність, яку несуть працівники та вихованці мистецької школи, та нагородила почесними грамотами директора школи Петра Івановича Гричанюка та викладачів.

Окрім Антоніни Чередник, серед почесних гостей свята, в залі можна було побачити директора Херсонського державного будинку культури Валерія Висовеня та начальника відділу освіти культури та спорту селищної ради Валерія Білоуса.

Після закінчення концерту глядачі ще довго проводжали виконавців гучними оплесками. Білозерська громада може пишатись своїми талантами.

Нагадуємо, що Білозерська селищна рада вела пряму онлайн-трансляцію з місця події.