Хореографічний колектив «Оазис» гідно представив Херсонщину на дитячо-юнацькому естрадному конкурсі «Музична парасолька»

У неділю, 21 квітня, у місті Вінниця в театрі ім. Садовського відбувся гала-концерт 27-го дитячо-юнацького естрадного конкурсу “Музична парасолька 2019”. 

Щорічно у відбіркових турах та фіналі музичного конкурсу беруть участь більше 700 учасників віком від 6 до 18 років. Це вокалісти та хореографічні колективи з Прибалтики, Грузії, Казахстану, Нідерландів, Білорусії, Молдови, Польщі, з багатьох регіонів України і, звісно, з Херсонщини!

Херсонський хореографічний колектив «Оазис», під керівництвом Ірини Сафонової здобули призові місця. Середня і старша група посіли перші місця, молодша група – друге, «Оазис Херсон» – здобули гран-прі конкурсу. Слід зазначити, що в «Оазисі» виступають і білозерські вихованці, так як філія Оазису працює в науковому ліцеї ім. О.Я. Печерського.

Окрім конкурсу, для дітей була організована екскурсія містом, на якій юні туристи відвідали музичні фонтани та подорож на катері.

Вітаємо «Оазис» з достойним виступом та бажаємо творчих досягнень у майбутньому.

Інші новини