Учениця Білозерської школи №2 посіла IV місце на Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнівської молоді  з 18 по 22 березня 2019 року у м. Чернівці пройшов  IV етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій). Команду Херсонської області Білозерської ОТГ представляла  учениця 11 класу Білозерського закладу повної загальної середньої освіти ім. Богдана  Хмельницького № 2 Білозерської територіальної громади Жилка Анастасія (учитель Феніна Олена Анатоліївна), яка показала високий рівень підготовки та знань та за кількістю балів посіла IV місце.

Упродовж перших конкурсних днів учасники виконували конкурсні завдання та демонстрували свої знання й таланти. Олімпіада складалася з трьох турів. У першому, теоретичному, учням протягом двох годин було запропоновано підготувати рішення заданої проблеми, презентувати це рішення всіма доступними способами, та захистити його перед журі та конкурсантами. У другому, комплексна робота де учасники олімпіади проектували та виробляли виріб із запропонованого набору матеріалів. Та третього – творчого проекту за напрямком «Кулінарія» де конкурсанти змагалися у виготовленням виробу із тіста. У нашому випадку це був «Завиванець моєї родини».  Окрім олімпіадної роботи, учні з усієї України знаходили нових друзів, вивчали Чернівці, відпочивали зі своїми однолітками.

На згадку про своє перебування на Чернівеччині учасники олімпіади та їхні наставники посадили молоді дерева та кущі на території ліцею, які разом утворять «Алею єдності».

Вітаємо Анастасію, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук, віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними у майбутньому.

Висловлюємо щиру вдячність учителю трудового навчання Феніній Олені Анатоліївні. Бажаємо подальших  яскравих успіхів та перемог!