Велетенське Дніпро – володар Кубка відкриття сезону!

7 квітня у Білозерці відбулось справжнє футбольне свято – фінал Кубка відкриття сезону.

До фіналу великого кубка дійшли чинний чемпіон БФЛ Гроно, Дніпро (Велетенське) та кривдник білозерської Іскри Колос (Надеждівка). В першому ж матчі між Гроно та Дніпром сталась справжня сенсація. Вже після першого тайму рахунок на табло показував 4:0 на користь Дніпра. Гравці Гроно були приголомшені таким початком матчу і нічим не змогли відповісти у другому таймі.

Гроно намагалось довести роль фаворита в матчі з Колосом, але і тут не змогло здобути перемогу. У підсумку бойова нічия 2:2.

В останньому матчі Великого кубка Дніпро переміг Колос з рахунком 4:2. Таким чином велетенський Дніпро стає володарем Кубка відкриття сезону. Кращим гравцем турніру визнано нападника Дніпра Дениса Риженка.

Володарем Малого Кубка стало Динамо (Дар’ївка). Кращий гравець – нападник Динамо Сергій Грудинський.

Всі учасники змагань отримали нагороди.

Великий Кубок

Дніпро (Велетенське) – Гроно (Дніпровське) 4:0

Гроно (Дніпровське) – Колос (Надеждівка) 2:2

Колос (Надеждівка) – Дніпро (Велетенське) 2:4

Малий Кубок

Зеніт (Музиківка) – Промінь (Киселівка) 1:1

Промінь (Киселівка) – Динамо (Дар’ївка) 1:3

Динамо (Дар’ївка) – Зеніт (Музиківка) 1:0

Чемпіонат БФЛ-2019 стартує вже цієї неділі. Запрошуємо вболівальників на стадіони.