«Фієста» знову з перемогами!!!

Не встигли оговтатися від поїздки до Нової Каховки, невгамовний зразковий хореографічний колектив «Фієста» знову вирішив на черговий конкурс. Цього разу зранку 6 квітня у складі 51 вихованця Білозерської мистецької школи разом зі своїм керівником Горєєвою Іриною Юріївною   вирушили у місто Херсон до Херсонського державного університету, де на його базі відбувся II Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Eli Dance Fest».

Наразі скарбничка трофеїв колективу поповнилась достойними нагородами. Маленькі білозерчани дуже хотіли вразити зіркове журі фестивалю, а саме Ілону Гвоздьову та Наталю Лігай – переможців танцювальних проектів « Танцюють всі» та « Танці з зірками», Юрія Скобеля та Володимира Грека – старших викладачів хореографії Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та Київського університету мистецтв ім. Б. Грінченка відповідно. Діти дуже старалися і їм це вдалося! Адже за рішенням журі колективу «Фієста» за його загальне враження було присвоєно найвищу нагороду – Гран-прі!

Кожен учасник був нагороджений медаллю та іменним дипломом. А колектив ще й отримав сертифікат на 1000 грн., як знижку на участь в наступному конкурсі.

У віковій групі до 12 років, колектив представив на конкурсі три композиції, за що отримав наступні місця :

« Лялькова полька» – естрадний танець (4-6 років) – 2 місце;

« Намалюю райдугу» – сучасний танець ( 11-13 років) – 1 місце;

« Пострибунчики» – естрадний танець ( 8-10 років) – 3 місце.

А також  дві танцівниці з колективу « Фієста» позмагалися з іншими солістами на конкурсі, це Кравець Анастасія з композицією « Крик Землі» , вона виборола почесне 3 місце та Харченко Віолетта з композицією « Дорогою квітів», у неї 2 місце.

Вітаємо зразковий хореографічний колектив «Фієста», усіх учасників, батьків та керівника.

Бажаємо нових успіхів та перемог!