Учениця мистецької школи здобула звання Лауреата ІІІ ступеню у всеукраїнському конкурсі

З початком весняних канікул для багатьох учнів музичних шкіл розпочинається концертно-конкурсна діяльність не тільки в межах своєї області, а й в різних містах України та за її межами.

25 – 27 березня 2019 р. в м. Київ відбувся один з найпрестижніших та високопрофесійних конкурсів України – «Обрії класики». Маючи статус Всеукраїнського організатори конкурсу запрошують в член и журі таких поважних та досвідчених майстрів мистецтва, як: Лисенко А.О. – Заслужена артистка України, викладач кафедри фортепіано Національної музичної академії України, правнучка нашого великого композитора М.Лисенка – автора опери «Наталка Полтавка», «Тарас Бульба», та ін., Гріднева Н.В. –професор Національної Академії України, Зима Л.В. – доцент кафедри фортепіано Одеської національної музичної академії, Шелестова Є.О. – зав. кафедрою спец. фортепіано Київської дитячої Академії мистецтв.

В конкурсі брали участь переважно учні спеціалізованих та музичних шкіл м. Києва, але до складу учасників конкурсу входили й діти з інших міст України – переважно Одеса, Харків, Черкаси, Дніпро. В такому складному з професійної точки зору змаганні взяла участь і учениця 5 класу Білозерської мистецької школи по класу фортепіано Новікова Юлія (викладач Хицун Л.Є.) та гідно відстояла честь своєї школи, здобувши звання Лауреата ІІІ ступеню.

Від імені адміністрації та педагогічного колективу мистецької школи ми бажаємо Юлії та її викладачеві нових успіхів, творчих злетів, вдосконалюючи свою майстерність плідно працювати, всіляко розвиваючи та поглиблюючи свій професійний рівень.

Зам. директора з навчальної частини   Білозерської МШ Неменко Т.М.

Інші новини