Атестація педагогічних працівників – 2019

4 квітня 2019 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради, під час якого здійснено комплексне оцінювання діяльності 30 педагогів закладів освіти, визначено відповідність їх займаним посадам та рівням кваліфікації.

За результатами атестації педагогічним працівникам громади присвоєно 3 кваліфікаційні категорії «спеціаліст вищої категорії», 2 – «спеціаліст першої категорії», 1 – «спеціаліст другої категорії».  За високі показники в роботі присвоєно 2 педагогічних звання «учитель-методист» та 1 – «вихователь-методист». Решті педагогів підтверджено їхні кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

Представники профспілкових органів відзначили відкритість та колегіальність у роботі комісії, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічних працівників,  повноту, об’єктивність та системність оцінювання їхньої роботи.

Атестація стимулює педагогів до цілеспрямованого безперервного    підвищення   рівня   професійної компетентності, удосконалення професійної майстерності, розвитку творчої  ініціативи та забезпечення ефективності освітнього процесу. Тому її можна по-праву вважати вагомим кроком на шляху педагогічного працівника до професійного зростання, підвищення престижу та особистого авторитету.

Тож вітаємо педагогічних працівників, які пройшли чергову атестацію у 2018-2019 навчальному році.  За покликом серця ви обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професію. Вчити дітей – це не просто ваша робота, це стиль життя. Бажаємо вам, дорогі колеги, невичерпної енергії, міцного здоров’я, нових здобутків та перемог!