У Білозерці пройшов селищний етап Спартакіади з футболу серед юнаків 2002 р.н.

4 квітня у Білозерці, на стадіоні Харчовик, відбувся селищний етап Спартакіади серед учнів загальної середньої освіти Білозерської селищної ради (юнаки 2002 р.н.).

Перше місце посіла команда ліцею ім. О.Я. Печерського. Друге – школярі ЗПЗСО №2. Третє – ЗПЗСО №3. Четверте – Томинобалківський ЗПЗСО. П’яте – Надеждівський ЗПЗСО.

Переможець селищного етапу, команда ліцею ім. О.Я. Печерського, представить Білозерську ОТГ у відбіркових регіональних змаганнях обласної Спартакіади, яка відбудеться 10 квітня на стадіоні Харчовик. Окрім нашої команди, там зіграють: збірні Білозерського району, Херсону та Музиківської ОТГ. Чекаємо вболівальників на стадіоні. Початок матчів о 10:00 год. Тримаємо кулаки за наших юнаків і віримо в перемогу.